KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB Human Resources
  • Kontakt: Wioletta Ziółkowska
  • Telefon: 539971156
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gliwice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta, firmy produkcyjno - handlowej specjalizującej się w sprzedaży wyrobów medycznych, poszukuje osoby na stanowisko:

       Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie rozmów biznesowych, pozyskiwanie nowych Klientów
  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Rozpoznawanie potrzeb i prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami
  • Realizacja projektów handlowych, udział w kosztorysowaniu oraz ofertowaniu
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Koordynacja procesu sprzedaży; współpraca z Regionalnymi Przedstawicielami
  • Analiza, monitorowanie i planowanie sprzedaży
  • Opracowywanie koncepcji i treści materiałów promocyjnych i informacyjnych: komunikatów wewnętrznych, artykułów, materiałów reklamowych
  • Dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki: zarządzanie, marketing lub/i ekonomia
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B oraz marketingu
  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole, umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność poszukiwania i selekcji informacji
  • Umiejętność rozwiązywania, problemów i działania w sytuacjach kryzysowych
  • Dobra znajomość obsługi komputera Microsoft Office
  • Wysoka kultura osobista, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie podstawowe, premia, prowizja
  • Udział w szkoleniach i konferencjach naukowych
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze
  • Okazje do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań