• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Pran Sp. z o.o.
  • Kontakt: PRAN
  • Telefon: 505322902
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Agencja PRAN nr cert.1223.

Pracownik produkcyjny - przekąski - Maastricht

Firma zajmuje się produkcją popularnych w Holandii przekąsek: krokiety, frykadele, ziemniaczane kulki, itp.

Opis stanowiska

  • Pakowanie przekąsek w pudełka
  • Wrzucanie produktu do maszyny
  • Układanie pudełek na paletach
  • Drobne prace porządkowe

Wymagania stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem
  • Chęć do pracy na trzy zmiany
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Regularne wypłaty co tydzień
  • Odpłatne zakwaterowanie służbowe w domkach murowanych, ubezpieczenie zdrowotne, dojazdy do pracy
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Praca także dla par

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie Cv na maila. W tytule proszę napisać PRZEKĄSKI.