DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 22-32 PLN/h
  • Firma: Foreign Personnel Service
  • Kontakt: Anna Hoza
  • Telefon: 728880754
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gliwice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny

Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, a także logistycznej i wielu innych. Dzięki sprawnej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do rekrutacji, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

KOGO SZUKAMY:

OPERATOR AGREGATU MYJĄCEGO

Miejsce pracy: Gliwice

Wynagrodzenie: od 22 do 32 zł/h brutto (w zależności od umiejętności i dyspozycyjności do wyjazdów)

Rodzaj umowy: umowa o pracę podpisywana z docelowym Pracodawcą

Zadania i obowiązki:

  • Obsługa pomp ciśnieniowych (mycie instalacji, zbiorników i urządzeń przemysłowych)
  • Obsługa odkurzaczy przemysłowych (odkurzanie urządzeń oraz zakładów),
  • Dobór odpowiedniego sprzętu oraz metody mycia,
  • Pozostawienie czystości w obszarze prac.

Narzędzia pracy:

  • pompy wysokociśnieniowe
  • odkurzacze przemysłowe
  • narzędzia ręczne
  • praca na wysokości oraz w przestrzeniach zamkniętych

Wymagania:

  • Brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej,
  • Zaangażowanie - ma wpływ na wynagrodzenie.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat B / B+E / C (potrzebni kierowcy na wyjazdy na terenie województwa śląskiego - większe wynagrodzenie)
  • uprawnienia UDT
  • uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę podpisywana bez pośrednictwa agencji,
  • Wynagrodzenie opartę o stawkę godzinową,
  • Stawka: 22-32zł/h brutto (w zależności od umiejętności i dyspozycyjności do wyjazdów),
  • Praca od poniedziałku do piątku na pełen etat,
  • Dla osób dyspozycyjnych do pracy na wyjazdach na terenie województwa śląskiego - premia regulaminowa 7zł/h,
  • Premia frekwencyjna,
  • Premia dla kierowcy,
  • Nagrody pieniężne za zaangażowanie,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia,
  • Szkolenia i kursy,
  • Możliwość awansu,
  • Brak monotonii miejsca i zakresu pracy,
  • Jasna organizacja,
  • Przyjacielska atmosfera.

DANE KONTAKTOWE

Więcej informacji pod numerem: 728 880 754

CV: [email protected]