• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-27 PLN/h
  • Firma: Agencja Pracy Everest
  • Kontakt: Marcin
  • Telefon: +48604385055
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gliwice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska

  • Praca na magazynie TESCO wygląda tak: kompletacja towarów na palety, ułożenie towarów na paletach i po zakończeniu odłożenie palet na półki
  • Praca dla kobiet, mężczyzn i par

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie nie potrzebne
  • chęć do pracy
  • wiek do 45 -50 lat
  • wiza pracownicza lub biometria (dla pracowników z Ukrainy)
  • poszukujemy pracowników zarówno z Polski jak i Ukrainy

Oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie- zapłata zależy od szybkości i jakości pracy (minimalnie to 12,65 zł/godzinę, średnia zapłata to ponad 16 zł/godzinę, aż do 27 zł/godzinę)
  • brak opłat za ofertę pracy, lub za oświadczenie
  • duża ilość godzin, z możliwością nadgodzin: 180 - 220 godzin/miesiąc
  • możliwość zmiany grafiku pracy, zgodnie z waszymi potrzebami
  • dla par praca na tej samej zmianie, w te same dni
  • opieka ukraińskiego koordynatora, w każdej sprawie
  • pełna obsługa w języku ukraińskim
  • pomoc w organizacji posiłków
  • mieszkanie: 1 miesiąc bezpłatne, kolejne miesiące 450 zł/miesiąc
  • wyrabiamy wam książeczkę Sanepid (którą później macie dla siebie) - koszt książeczki 101,24 zł (odpisywane od waszej drugiej wypłaty)
  • wyrabiamy wam kurs operatora wózków ręcznych magazynowych (uprawnienia macie potem do końca życia)- koszt kursu to 200 zł (odpisywane od pierwszej wypłaty)
  • zmiany: 6.00- 14.00 lub 7.00-15.00, 14.00-22.00 lub 15.00 -23.00 i 22.00-6.00 lub 23.00 - 7.00
  • zarobek: od 2 600 zł do 7 000 zł brutto