UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń
oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
z branży samochodowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Doradca serwisowy

miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, nr. ref.: DS/11/2020

Zakres obowiązków:

·         Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów serwisu samochodów osobowych

·         Budowanie pozytywnych relacji z Klientami firmy

·         Nadzór techniczny nad przeprowadzanymi czynnościami serwisowymi

·         Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych

·         Przedstawianie oferowanych usług i części samochodowych

·         Dbałość o dobry wizerunek firmy i utrzymanie najwyższych standardów obsługi

·         Dbałość i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji

Wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Znajomość budowy samochodów i technologii napraw pojazdów

·         Umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu obsługi

·         Zaangażowania w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych

·         Bardzo dobra organizacja pracy

Firma oferuje:

·         Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przyjaznej kulturze organizacyjnej

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

W przypadku pytań, zadzwoń 91 488 23 27 lub 575 71 73 73

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)
z oznaczeniem nr ref. DS/11/2020 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:

Gwarantujemy poufność.