ZBIERACZE JABŁEK 30 OSÓB

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12 PLN/h
  • Firma: GRUPA EVEREST MARCIN KONIOR
  • Kontakt: Konior Marcin
  • Telefon: 604385055
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gorzędziej
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska
Zbieranie jabłek w sadzie.
Mężczyźni, kobiety, pary.
Mężczyźni strzepują jabłka z drzew i noszą koszyki, a kobiety zbierają jabłka.
Praca od 17.08.2020 do listopada.
Miasto: Gorzędziej, koło Tczew, województwo Pomorskie.
Prosimy o aplikowanie przez formularz poniżej, lub przez formularz pod linkiem: https://app.hrappka.pl/oferta/Zbieracze-jabek-30-osb/33130?sn=CD1F1B13-D1CF-4D5F-B446-387D20657DC1

Wymagania stanowiska
Doświadczenie nie potrzebne
Potrzebna chęć do zbierania jabłek

Oferujemy
Wynagrodzenie: 12 zł/godzine na rękę
Mieszkanie za darmo.