MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Gryfice
  • Region: zachodniopomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kontroler finansowy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży, odpowiedniej osoby na stanowisko:

Kontroler kosztów/finansowy

miejsce pracy: Gryfice nr ref. KK/08

Zakres obowiązków:

-          Sporządzanie raportów i analiz, kontrola kosztów operacyjnych produkcji oraz analiza rentowności wytworzonych wyrobów

-          Przygotowywanie prognoz finansowych i udział w przygotowywaniu budżetów, kontrola ich realizacji, analiza odchyleń i rekomendowanie rozwiązań

-          Kalkulacja kosztów wytworzenia produktów i monitoring odchyleń

-          Przeprowadzanie analiz kosztów zakupów

-          Udział w procesie finansowego zamknięcia miesiąca

-          Utrzymanie i bieżące aktualizowanie baz danych

-          Ocena efektywności projektów inwestycyjnych oraz monitorowanie ich realizacji

-          Ścisła współpraca z działem księgowości, produkcji, zakupów i sprzedaży

-          Budowanie świadomości finansowo-kosztowej w firmie, wskazywanie obszarów do optymalizacji kosztowej

Wymagania:

-          Wykształcenie wyższe, preferowane: finanse, rachunkowość, controlling i pokrewne

-          Doświadczenie na podanym stanowisku w firmie produkcyjnej – warunek konieczny

-          Bardzo dobra znajomość Pakietu Office – w szczególności xls – warunek konieczny

-          Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

-          Znajomość SAP – będzie dodatkowym atutem

-          Zmysł analityczny i umiejętność pracy na dużych bazach danych

-          Doświadczenie w  interpretacji kluczowych wskaźników produkcyjnych

-          Umiejętność priorytetyzacji celów i optymalizacji procesów

-          Zaangażowanie i odpowiedzialność

-          Umiejętność pracy w zespole

-          Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje:

-          Stabilną i bardzo rozwojową pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie

-          Ciągły rozwój i doskonalenie się

-          Niezbędne szkolenia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. KK/08 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie poniższego linka:

Gwarantujemy poufność.