• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JOBLAB Magdalena Demarczyk
  • Kontakt: Demarczyk Magdalena
  • Telefon: 791600503
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Herby
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w miejscowości Herby, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier
Zadania:

- utrzymanie porządku w miejscu pracy,

- montaż elementów krótkich, akcesoriów,

- pakowanie akcesoriów,

- praca fizyczna – przenoszenie materiałów,

- kompletacja zamówień, materiałów, - obsługa wózka widłowego

Wymagania stanowiska

- Chęć podjęcia stabilnego zatrudnienia, motywacja do pracy,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT lub suwnicę.

Nie czekaj, aż inni to zrobią! Wyślij swoje CV i znajdź z nami pracę!

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie produkcyjnej zlokalizowanej w Herbach,
  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą!
  • Stabilne zatrudnienie! Rekrutacja dotyczy oferty pracy stałej :)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Premie,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • Świadczenia z ZFŚS: bony, paczki dla dzieci
  • Benefity: dopłata za dojazd, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • Możliwość udziału w cennych szkoleniach,
  • Szkolenie wdrożeniowe na start!