PRACOWNIK / PRACOWNICA MAGAZYNU

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 600 PLN/m-c
  • Firma: JOBLAB Magdalena Demarczyk
  • Kontakt: Demarczyk Magdalena
  • Telefon: 791600503
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Herby
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w miejscowości Herby, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik/ Pracownica Magazynu
Zadania:

- utrzymanie porządku w miejscu pracy,

- montaż elementów krótkich, akcesoriów,

- pakowanie akcesoriów,

- praca fizyczna – przenoszenie materiałów,

- kompletacja zamówień, materiałów,

Wymagania stanowiska

- Chęć podjęcia stabilnego zatrudnienia, motywacja do pracy,
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Mile widziane lecz niekonieczne uprawnienia: na wózek widłowy UDT lub suwnicę.

Oferujemy

- Stabilną pracę: umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą!
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Comiesięczne dodatki ( w tym również za dojazd do pracy) i premie do pensji,
- Benefity: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, bony świąteczne, paczki dla dzieci z okazji świąt oraz dnia dziecka,
- szkolenie wdrożeniowe oraz wartościowe szkolenia zewnętrzne,