DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PGB Human Resources Sp. z o.o.
  • Kontakt: Karolina Wojciechowska
  • Telefon: 883967003
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Inowrocław
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tajemniczy klient

PGB Human Resources jest obecne w czterech obszarach działalności związanej z zasobami ludzkimi:

rekrutacja pracowników, selekcja i doradztwo personalne (Assessment Center, testy osobowościowe, werbalne, analityczne, head-hunting, executive search), szkolenia i rozwój (teambuilding, Development Center), doradztwo HR (audyty, Tajemniczy Klient, systemy motywacyjne), outsourcing (wsparcie sił sprzedaży, interim management).

Obecnie w związku z realizacją projektów Tajemniczy Klient w punktach handlowych na terenie całej Polski poszukujemy osób chętnych do współpracy.

Audytor - Tajemniczy Klient

nr ref.: ATK_1019_POL_ADM

Opis stanowiska:

Tajemniczy Klient to osoba ze zmysłem obserwatora i łatwością formułowania wniosków, która przeprowadza wizyty w punktach sprzedaży celem zbadania jakości obsługi klienta. Po wizycie sporządza raport oraz wypełnia ankiety oceniające. W zamian za skrupulatność i rzetelność w powierzonych zadaniach oferujemy stabilne i przejrzyste warunki współpracy oraz możliwość zatrudnienia przy kolejnych projektach.

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będą m.in.:

- przeprowadzanie wizyt w punktach sprzedaży,
- przygotowywanie i wypełnianie ankiet oceniających oraz raportów.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi,
- zmysł obserwatora,
- umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
- „lekkie pióro”
- bardzo dobra obsługa komputera w środowisku Windows,
- dostęp do Internetu.

Oferujemy:
- przejrzyste i stabilne warunki współpracy,
- wynagrodzenie w oparciu o umowę o dzieło za przeprowadzenie badania płatne w terminie 7 dni.

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- szkolenie umożliwiające podnoszenie swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowane zleceniami proszę o pozostawienie Cv.