• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13 PLN/h
  • Firma: Agencja Pracy Everest
  • Kontakt: Marcin
  • Telefon: +48 604 385 055
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Jastarnia
  • Region: pomorskie
  • Państwo: Polska
Opis stanowiska

Kucharka z doświadczeniem do domu opieki.

Wymagania stanowiska

Wymagania: doświadczenie i umiejętność gotowania smacznych posiłków (śniadania, obiady, podwieczorki, kolacje) - na przykład jajecznica, pierogi, naleśniki, ryba smażona, kotlet schabowy, kotlet mielony, zupy.
Obowiązki: gotowanie czterech posiłków dziennie dla 30 osób.
Język polski podstawowy w mowie. Chęć nauki języka polskiego.

Oferujemy

Wynagrodzenie: 3000 zł na rękę za miesiąc.
Ilość godzin: 7 - 8 godzin dziennie. Praca od poniedziałku do niedzieli.
Wyżywienie: jest, za darmo. Dodatkowo pracodawca kupuje słodycze i owoce.
Mieszkanie: jest, za darmo.
Bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera, dobry szef. Praca nad morzem w ładnej okolicy.