DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: 18 000 PLN/m-c
  • Firma: AF-AM Spółka ZO.O
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: 502663365
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Poszukujemy doświadczonych pracowników budowlanych m. in.: cieśli, tynkarzy, murarzy, betoniarzy, pracowników ogólnobudowlanych, pracowników prefabrykacji, pracowników ziemnych i drogowych do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy.

Zadania:

·        murowanie (z materiałów tj. cegła, keramzyt, ytong, pustak,  porotherm, silka),

·        tynkowanie (ręczne , maszynowe, zewnętrzne, wewnętrzne),

·        zbrojenie (cęgi, klucz, prefabrykacje),

·        szalunki tradycyjne i systemowe (Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobne),

·        betonowanie,

·        osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,

·        docieplenia wełną mineralną, styropianem,

·        prace wykończeniowe ( płyty g-k, gładzie, malowanie, montaż glazury,  panele, wstawianie okien ,drzwi),

·        prace przy rozbiórce budynków,

·        prace na produkcji prefabrykatów,

·        prace ziemne i brukarskie,

·        inne prace ogólnobudowlane,

·        obsługiwanie maszyn budowlanych

Oferujemy:

·        stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach

·        wynagrodzenie do ustalenia – stawka godzinowa od 16 do 22€ w zależności od umiejętności i doświadczenia,

·        możliwość rozwoju zawodowego oraz długoterminowej współpracy,

·        gwarantujemy dobry standard zakwaterowania,

·        bezpieczne miejsce pracy,

·        pomoc w organizacji dojazdu do miejsca pracy,

·        wsparcie ze strony pracowników naszego biura ,

·        możliwość regularnych zjazdów do Polski – częstotliwość do uzgodnienia,

·        jasne i przejrzyste warunki współpracy,

·        przyjazna atmosfera pracy,

·        nie pobieramy prowizji od pracownika,

Nasze oczekiwania:

·        minimum 2 lata doświadczenia w pracach budowlanych,

·        sumienność,

Mile widziana umiejętność czytania rysunku, znajomość języka niemieckiego oraz  własne auto.

Zainteresowanych prosimy  o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila :  [email protected]

Pracujemy  od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

tel. 576 376 578, 502 66 33 65.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do
AF-AM Sp. z o.o.  z siedzibą w Jeleniej Górze przy ul. Karola Miarki 52 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.