• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: CRAFTS
  • Kontakt: Sandra Michalczuk
  • Telefon: 512222185
  • Język obcy: rosyjski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kórnik
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
CRAFTS Agencja Zatrudnienia (nr 11153) dla swojego kontrahenta, specjalizującego się w usługach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Koordynator zespołu międzynarodowego

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie oddziałem firmy,
  • kontakt z Klientem,
  • obsługa administracyjna pracowników międzynarodowych,
  • nadzorowanie pracy pracowników międzynarodowych,
  • administrowanie dokumentacją personalną,
  • wsparcie pracowników w ramach logistyki, noclegów, dojazdów i organizacji pracy,
  • pomoc w adaptacji pracowników w Polsce,
  • współpraca z Urzędem Pracy oraz Wydziałem Spraw Cudzoziemców Urzędów Wojewódzkich w ramach procesowania pozwoleń o pracę, kart pobytu itp.
  • prowadzenie ewidencji stanów zatrudnienia oraz ruchów kadrowych, współudział w tworzeniu planu zatrudnienia,
  • współpraca z działem rekrutacyjnym.

Wymagamy:

  • doświadczenia w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości języka polskiego,
  • dobrej znajomości języka ukraińskiego lub rosyjskiego,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • dokładności, systematyczności i terminowości w wykonywaniu zadań,
  • zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • kreatywności i innowacyjności w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,
  • pracę w prężnie rozwijającej się w firmie, której największą wartością są ludzie,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • benefity płacowe i pozapłacowe.