DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Bewa
  • Kontakt: Magda Gloc- Pniewska
  • Telefon: 785777125
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kamieńsk
  • Region: łódzkie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

BEWA Sp. z o.o. jeden z liderów w produkcji wody, napojów i soków

 poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR WYDMUCHIWARKI

Miejsce pracy: Ruszczyn obok Kleszczowa (gmina Kamieńsk, woj. łódzkie)

WYMAGANIA:

·        mile widziane wykształcenie mechaniczne lub techniczne

·        doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym

·        gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

·        książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        obsługa, nadzór i monitorowanie pracy maszyny kontrolowanie produktu na danym stanowisku

·        dobór właściwych materiałów do produkowanego asortymentu maszyn

·        dobór właściwych materiałów do produkowanego asortymentu

Oferujemy:

·        przejrzysty system wynagrodzeń

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        adaptację na stanowisku pracy oraz praktyczne instruktaże

·        bogaty pakiet benefitów, paczki świąteczne dla dzieci, spotkania i wyjazdy integracyjne, dofinansowanie do aktywności kulturalno-sportowej

·        refundacja 60% kosztów dojazdu do pracy przewozem pracowniczym

·        przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji (CV) na adres: [email protected] lub przesłanie jej na adres siedziby firmy: Bewa Sp. z o.o., Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami oraz nie odsyłamy nadesłanych aplikacji.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Bewa Sp. z o.o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Administratorem danych jest Bewa Sp. z o.o. (Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk). Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.