DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Starter24
  • Kontakt: Justyna Walicka
  • Telefon: 600222221
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tajemniczy klient

Starter24 to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma z branży assistance z siedzibą w Poznaniu. Działamy na rynku od 2000 roku. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie pozycję lidera. Jesteśmy wyłącznym partnerem ADAC w Polsce.
W związku z rozwojem Działu Badan i Szkoleń poszukujemy pracowników na stanowisko:

Tajemniczy Klient

Gwarantujemy:
1. Elastyczna forma współpracy w oparciu o umowę zlecenie,
2. Konkurencyjne wynagrodzenie,
3. Różnorodne zlecenia audytów w branży motoryzacyjnej (audyty w wypożyczalniach aut, serwisach, punktach dealerskich).

Opis stanowiska:
Zadaniem Tajemniczego Klienta będzie wizyta w salonie sprzedaży samochodów.

Rozmowa musi być przeprowadzona zgodnie z przesłaną instrukcją. Z każdego przeprowadzonego Badania powinna powstać dokumentacja w formie wypełnionej przez Tajemniczego Klienta ankiety oraz Raportu z Badania zawierającego spostrzeżenia osoby przeprowadzającej Badanie.

Wymagania kluczowe:
1. Rozwinięte umiejętności interpersonalne (w szczególności aktywnego słuchania),
2. Podstawowa znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
Mile widziane:
1. Doświadczenie w obsłudze klienta lub branży motoryzacyjnej,

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji drogą mailową:
[email protected] lub za pośrednictwem portalu.