MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Automatyk
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy w nowoczesnym parku maszynowym z użyciem innowacyjnych technologii pakowania herbaty na stanowisku Automatyk.

Nasze wymagania:
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym (6+2 na 3 zmiany)
- wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyk, energetyk, elektryk, mechatronik
- posiadania praktycznej wiedzy i doświadczenia z zakresu automatyki
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
- zainteresowanie analizą problemów i wdrażaniem praktycznych rozwiązań

Twój zakres obowiązków:
- nadzór nad urządzaniami i instalacjami na terenie fabryki (urządzenia elektryczne,
- urządzenia pneumatyczne, automatyka, pomiary, systemy sterowania)
- bieżące remonty, diagnostyka i konserwacja maszyn
- analiza awarii maszyn i urządzeń
- inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych
- definiowanie potrzeb materiałowych i części zamiennych

To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w branży spożywczej, w największej firmie herbacianej na świecie
- pracę w nowoczesnym parku maszynowym, z wysokimi standardami bezpieczeństwa
- 15% dodatek do każdej godziny przepracowanej w systemie 4-brygadowym + premia kwartalna
- program wdrożenia do pracy – niezbędne szkolenia przygotowujące do pracy
- udział w szkoleniach wewnętrznych na zestawach treningowych w zakresie sterowania PLC Siemens Step 7 TIA oraz paneli HMI oraz szkoleń w zakresie technik napędowych
- paczki z produktami Unilever
- dużo pysznej herbaty

CV prosimy wysyłać przez formularz rejestracyjny:

 lub na podany adres mailowy:

Zachęcamy również do obejrzenia filmu, który przedstawia jak wygląda produkcja w naszej fabryce