DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Alior Bank
  • Kontakt: Renata Kin
  • Telefon: 533178838
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

OPIS STANOWISKA

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

+ telefoniczna sprzedaż produktów bankowych dla aktualnych i potencjalnych Klientów Alior Banku;
+ nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;
+ prowadzenie dokumentacji kredytowej Klienta
finalizowanie złożonych przez Klienta wniosków.

WYMAGANIA

+ jesteś osobą otwartą, komunikatywną i cechujesz się wysoką kulturą osobistą;
+ płynnie posługujesz się językiem polskim, masz dobrą wymowę i dykcję;
+ swobodnie nawiązujesz kontakty międzyludzkie;
+ posiadasz co najmniej wykształcenie średnie maturalne;
+ masz doświadczenie w sprzedaży bądź obsłudze klienta;
+ bezpośredniej/telefonicznej (mile widziane);

OFERUJEMY

+ płatne tygodniowe szkolenie wprowadzające (wszystkiego Cię nauczymy!)
wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku;
+ zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
+ atrakcyjny system premiowy;
+ szkolenia, które pomogą rozwinąć kompetencje sprzedażowe;
+ jasno wyznaczoną ścieżkę awansu;
+ różnorodne konkursy wewnętrzne;
+ wsparcie wykwalifikowanej kadry menedżerskiej/trenerskiej;
+ atrakcyjne benefity, m.in. prywatna opieka medyczna z bezpłatną opieką stomatologiczną, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku

O PRACODAWCY

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Zapraszam do aplikacji
Renata Kin
Talent Place