DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 500-7 500 PLN/m-c
  • Firma: IDEA Arkadiusz Kardyś
  • Kontakt: IDEA Arkadiusz Kardyś
  • Telefon: 579 653 263
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Chemik
Wymagania:
  1. wykształcenie min. średnie chemiczne,
  2. znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny
  3. zdolność analitycznego myślenia,
  4. umiejętność selekcjonowania informacji,
  5. dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy samodzielnej i zespołowej.
  6. mile widziana umiejętność korzystania z MRSL oraz Lotus Notes.

Warunki pracy:

  1. pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  2. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  3. udział na preferencyjnych warunkach w Programie Ubezpieczeń Grupowych na Życie,
  4. możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.

Obowiązki:

  1. monitoring oraz zapewnienie zgodności z wymaganiami klienta w aspekcie substancji ograniczonego stosowania,
  2. kontakt z dystrybutorami środków chemicznych,
  3. współpraca z klientami oraz producentami w kraju i za granicą.