• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SEL-WORK Agencja Zatrudnienia
  • Kontakt: Magdalena
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Tytuł stanowiska: Development Manager

Lokalizacja: Katowice

Branża: hospitality

Opis projektu:

Praca  nad systemem do zarządzania i obsługi hoteli

Zadania:

- zarządzanie pracownikami zdalnymi i zespołami stacjonarnymi oraz koordynacja pracy z innymi członkami Delivery Center, stakeholderami oraz firmami zależnymi

- monitoring, raportowanie i praca nad zapewnieniem jakości oprogramowania i platformy danych

- przeprowadzanie końcowych rozmów rekrutacyjnych i decyzje o zatrudnieniu, po czym czuwanie nad właściwym wkomponowaniem pracownika do firmy

- tworzenie strategii i planów implementacji globalnej platformy danych, polityki firmy i osiąganie celów biznesowych

- ulepszanie procesów, identyfikacja i wprowadzanie dobrych praktyk i pomysłów technologicznych

Wymagania:

- wcześniejsze doświadczenie na stanowisku QA lub Developer

- doświadczenie w zarządzaniu rozwojem firmy i zdolność strategicznego podejścia do wymagań, rozwiązywania problemów oraz dostarczaniu ich rozwiązań, a także umiejętność przełożenia ich na plany rozwoju firmy

- praktyczna wiedza programistyczna w obszarach i narzędziach, takich jak mikroserwisy, CQRS, .Net Core, AWS, Cucumber, Chaos Monkey

- umiejętność płynnego posługiwania się językiem angielskim

- dużym plusem będzie bieżące doświadczenie z produktami chmurowymi (tworzenie, rozwój i utrzymanie SaaS)

Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia

Benefity: prywatna opieka medyczna + karta Multisport + lekcje języka angielskiego + wsparcie samorozwoju (współfinansowanie szkoleń, udziału w konferencjach i pozyskiwania certyfikacji) + możliwość elastycznych godzin pracy oraz pracy zdalnej (do 2-3 dni w tygodniu)

Warunki zatrudnienia: B2B/UoP

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania CV poprzez link: https://selwork.traffit.com/public/an/194