• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: During Polska
  • Kontakt: Magdalena
  • Telefon: 577-775-114
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik

Agencja pracy tymczasowej During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego

  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn

  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę

  • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu

  • Kontrola maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń elektro-energetycznych

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z perspektywą dłuższego zatrudnienia

  • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej

  • Premię miesięczną zależną od realizacji ustalonych celów produkcyjnych

  • Premię frekwencyjną

  • Pracę z możliwościami rozwoju zawodowego

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji