• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Arche Consulting
  • Kontakt: Arche Consulting
  • Telefon: 726 003 633
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Dla jednego z naszych Klientów- firmy z branży przemysłowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Elektryk
miejsce pracy: Sosnowiec

Numer referencyjny: EL/CAT/MKo

Obowiązki:

  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu maszyn i urządzeń,
  • diagnostyka awarii,
  • prowadzenie napraw i działań prewencyjnych,
  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i wykonywanych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • wiedza techniczna z zakresu elektryki, mechaniki i eksploatacji maszyn,
  • uprawnienia SEP powyżej 1 kV,
  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę podpisywana bezpośrednio pod firmą,
  • szkolenia,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected]

W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. moich danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu; w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną.

Administratorem danych osobowych jest Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8. W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego z udziałem Pani/Pana osoby. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email: [email protected]
Wpis KRAZ: 8162