ELEKTRYK / INŻYNIER ELEKTRYK - Z DOŚWIADCZENIEM W PV

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-7 500 PLN/m-c
  • Firma: HR Quality
  • Kontakt: Daria Tiliszczak
  • Telefon: 578 106 300
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem swojej branży, poszukujemy:

Elektryków / Inżynierów Elektryków (z doświadczeniem w pracy przy fotowoltaice)
Lokalizacja: Kraków (praca głównie wyjazdowa)

Obowiązki:
- montaż instalacji i mikroinstalacji fotowoltaicznych na podstawie przekazanych planów i wytycznych,
- podłączenia inwertera i prace elektryczne.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy przy instalacji paneli fotowoltaicznych,
- uprawnienia elektryczne minimum do 1 kV,
- gotowość do pracy wyjazdowej,
- prawo jazdy,
- mile widziane badania wysokościowe.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat,
- atrakcyjna stawka podstawowa, płatne nadgodziny, płatne okresy kiedy nie można wykonywać montaży (sezonowo, ze względu na pogodę gł. podczas zimy),
- godziny pracy, ew. delegacje: praca w systemie 8 godzinnym, praca również poza miejscem zamieszkania,
- benefity: opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie i wyżywienie 2x /dzień, prywatna opieka medyczna,
- kilkudniowe szkolenie teoretyczne i praktyczne finansowane przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez formularz:

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).