DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 500-7 000 PLN/m-c
  • Firma: ProProject
  • Kontakt: Wiktoria Kubiak
  • Telefon: 794372601
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie księgowań w księdze głównej
  • Księgowanie w zakresie środków trwałych i amortyzacji oraz prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Kontrola sald należności i zobowiązań
  • Rekoncyliacja kont
  • Weryfikacja rachunku zysków i strat
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych/raportów okresowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
  • Praca zgodnie z zasadami rachunkowości oraz podatkami obowiązującymi w danym kraju
  • Zapewnienie zgodności działań z procedurami
  • Aktywna współpraca z innymi działami oraz jednostkami firmy
  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firm

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
  • Doświadczenie w obszarze RtR/GL, preferowane w obszarze BPO/SSC
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego
  • Sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie
  • Chęci rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Energia i chęć do działania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty system benefitów: multikafeteria, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
  • Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobrą kawę