KEY ACCOUNT MANAGER NA RYNEK NIEMIECKI (HOME OFFICE)

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
  • Kontakt: Grażyna Nowak
  • Telefon: 608744473
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta stolarki budowlanej, poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku:

KEY ACCOUNT MANAGER (rynek niemiecki)

(kod ref. KAM/DE/2019)

Lokalizacja: home office

Obowiązki:

• zarządzanie sprzedażą stolarki otworowej oraz aktywne pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec;
• Obsługa i i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami;
• prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami, monitorowanie ich potrzeb oraz informowanie o ofercie;
• przygotowywanie ofert oraz kalkulacji.

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
• doświadczenie w sprzedaży i kontaktach B2B z klientami zagranicznymi (pożądane doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim);
• komunikatywność;
• kreatywność, samodzielność w działaniu;
• dobra znajomość obsługi komputera MS Office;
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• stabilne zatrudnienie;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• niezbędne narzędzia pracy;
• dużą swobodę działania;
• ofertę produktową dopasowaną do rynku niemieckiego.