DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
  • Kontakt: Link Consulting
  • Telefon: 507 481 701
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Konsultant

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r.
Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie,
cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia,
dołącz do naszego zespołu.

Konsultant / Rekruter

Kod ref. KRL-07/2021

Miejsce pracy:  Katowice

Zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych,
  • Skuteczne docieranie do potencjalnych kandydatów,
  • Selekcja kandydatów: analiza CV, preselekcja kandydatów pod kątem danego stanowiska, indywidualne rozmowy rekrutacyjne z wybranymi kandydatami,
  • Aktywność na branżowych portalach społecznościowych, redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń,
  • Przetwarzanie, systematyzowanie i raportowanie informacji w procesach.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Doświadczenie w rekrutacjach,
  • Znajomość poruszania się w środowisku internetowym,
  • Samodzielność i koncentracja na powierzonych zadaniach,
  • Znajomość MS Office,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w małym i przyjaznym zespole
  • Nowoczesne środowisko biurowe i narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Prosimy o przesyłanie CV z podaniem kodu referencyjnego na adres e-mail:
[email protected]

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Francuska 102/U2, 40-507 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 348 51 48
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez LINK CONSULTING z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 102/U2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest LINK CONSULTING z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 102/U2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.