• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MGM PROJEKT Sp. z o.o.
  • Kontakt: Kadry
  • Telefon:
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska

MGM Projekt Sp. z o.o. działająca w branży budowlanej i elektrycznej, w szczególności w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznych, poszukuje osobę na stanowisko:

Księgowy

Miejsce pracy: Chorzów, ul. Katowicka 47 (biurowiec Silesia Office Center)
Województwo: śląskie

strona internetowa: www.mgmprojekt.pl

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Prawidłowe księgowanie faktur zakupowych polskich i zagranicznych,
  • Prawidłowe wystawiania faktur i księgowanie sprzedaży polskiej i zagranicznej,
  • Księgowanie wyciągów bankowych,
  • Monitoring należności, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • Przygotowywanie zestawień, raportów na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Współpraca z organami kontrolującymi w zakresie finansowym i podatkowym,
  • Ogólne prace biurowe związane z powierzonymi obowiązkami,
  • Współpraca z Główną Księgową i innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości,
  • Biegła znajomość zagadnień księgowych, podatkowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania Sage Symfonia Finanse i Księgowość, Sage Symfonia Handel i Sprzedaż, MS Office lub podobnych,
  • Myślenie analityczne, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność,
  • Doświadczenie w zakresie dokumentacji kadrowo-płacowej i znajomość prawa pracy – mile widziane,
  • Doświadczenie w zakresie transakcji zagranicznych – mile widziane,
  • Znajomość zagadnień z zakresu firmy usługowo-budowlanej – będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres [email protected]

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do celów związanych z procesem rekrutacji prowadzonym przez MGM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000 z póżn. zm). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. "

Informujemy, że Administratorem danych jest MGM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. J. Baildona 22D, lok.10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.