• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Protego
  • Kontakt: Magdalena Szymczyk
  • Telefon: 574783791
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Dynamicznie rozwijająca się Kancelaria Prawno-Finansowa PROTEGO, zajmującą się pełną obsługą finansową przedsiębiorców w związku z ciągłym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Katowice

Jeśli jesteś otwarty/otwarta na uczenie się nowych umiejętności, żeby zarabiać duże pieniądze.

Ta oferta pracy jest dla Ciebie!

Dołącz do nas jeszcze dziś!

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu małych przedsiębiorstw,
- kompleksowa obsługa w zakresie produktów kredytowych,
- sprzedaż produktów bankowych,
- analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,
- realizacja założonych planów sprzedażowych,
- stałe i systematyczne budowanie długofalowych relacji z klientami,
- obsługa posprzedażowa klienta według wyznaczonych standardów,
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

- chęć rozwoju i nabywania nowych umiejętności,
- rzetelność,
- sumienność,
- umiejętność pracy w grupie,
- minimum średnie wykształcenie,
- zaangażowanie.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + bardzo konkurencyjna prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży,
- szkolenia wstępne organizowane przez firmę,
- pełny pakiet wdrożeniowy,
- stałe wsparcie managera,
- możliwości rozwoju zawodowego,
- narzędzia pracy w postaci laptopa i telefonu,
- szkolenia rozwijające umiejętności,
- możliwość awansu w strukturach firm.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Protego sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Protego sp. z o.o z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.