DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Personal Service
  • Kontakt: Dział HR
  • Telefon: 574420040
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: dolnośląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz
Firma Personal Service obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Grupa Kapitałowa Personnel Service jest firmą z branży HR,  dostawcą optymalnych rozwiązań w zakresie zasobów ludzkich.

Masz doświadczenie w malowaniu konstrukcji metalowych i wiesz jak dostosować się do różnych metod pracy?

Dla naszego francuskiego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik produkcji naczep do ciężarówek/Malarz przemysłowy

Miejsce pracy: Auxerre, Francja

w regionie Burgundia-Franche-Comté

Przed wyjazdem do Francji przeprowadzamy testy w Polsce, w Wieluniu(Wielton-producent naczep).

Wynagrodzenie € 2,516.99 netto/ miesiąc.

Nie wymagamy znajomości języka francuskiego!

Praca w firmie produkującej naczepy do samochodów ciężarowych.

Zakres obowiązków:

·       przygotowanie powierzchni przed malowaniem;

·       ukrywanie powierzchni nie przeznaczonych do malowania;

·       czyszczenie pojazdów przed malowaniem;

·       mycie pojazdów przed malowaniem;

·       malowanie podzespołów;

·       malowanie naczepy;

·       malowanie/piaskowanie pojazdów z zabudową;

·       sprawdzanie osadzonej grubości, kontrola jakości.

Wymagamy:

·       motywacji do pracy za granicą;

·       dyspozycyjności w 2 dniowym, płatnym testowaniu w Wieluniu(Wielton-producent naczep);

·       sumienności i dokładności;

·       mile widziane doświadczenie jako malarz przemysłowy.

Oferujemy:

·       stawkę podstawową wynagrodzenia: 10,57 euro brutto/godzinę + dodatki;

·       dodatek transportowy 0,99 € netto/dzień co daje tygodniowo 4,95 € netto;

·       dodatek do wyżywienia 6,67 € netto/dzień co daje tygodniowo 33.35 € netto;

·       umowa francuska o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;

·       tygodniowa, średnia liczba godzin 37,33;

·       możliwość pracy w nadgodzinach;

·       zorganizowane, w pełni wyposażone zakwaterowanie;

·       zwrot kosztów dojazdu do Francji po 3 przepracowanych miesiącach wysokości 100 euro;

·       terminowo wypłacane wynagrodzenie;

·       bardzo dobre warunki pracy, miła atmosfera;

·       zapewnioną odzież roboczą: koszulka, bluza, spodnie;

UWAGA: BUTY BHP we własnym zakresie;

·       pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji lub do kontaktu pod numerem tel. +48 574420040 lub sms Praca

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08