• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Human & Hunter
  • Kontakt: Anna Schenk
  • Telefon: 790-788-488
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Human & Hunter (KRAZ 6664) to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

SPAWACZ

Miejsce pracy: BADEN - WUETTENBERG

Obowiązki:
- Spawanie metodami MIG / MAG / WIG;
- Odpwiedzialność za przygotowanie zleceń spawania;
- Samodzielna praca wg grafiku;
- Pzrygotowanei materiałów do spawania;

- Montaż i spawanie prefabrykowanych elementów;

- Kontrola spawu;

- Dbałość o stanowisko pracy, konserwacja i czyszczenie sprzętu wykorzystywanego do spawania.

Wymagania:
- Ukończone wykształcenie (kursy) kierunkowe lub doświadczenie zawodowe w charakterze spawacza (obojętnie jaką metodą);
- Umiejętność pracy w zespole;

- Odpowiedzialność za powierzone zadania;

- Gotowość do pracy w nadgodzinach i w systemie zmianowym.

Oferuje
my:
- Umowę o pracę + A1;
- Stabilne zatrudnienie;
- Bezpłatne zakwaterowanie (najpóźniej po pierwszym miesiącu pracy wymagana kaucja zwrotna)

- Wsparcie koordynatora polskojęzycznego.

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego realizowanego przez Human & Hunter Sp. z o.o. oraz umieszczenie ich w bazie Firmy na poczet innych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”