SPECJALISTA DS. PROCESOWANIA ZAMÓWIEŃ Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 6 400-6 600 PLN/m-c
  • Firma: Recruiters Polska
  • Kontakt: Recruiters Polska
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Specjalista Ds. Procesowania Zamówień z językiem niemieckim

Lokalizacja: Katowice- praca stacjonarna

Start OD ZARAZ

Doświadczenie nie jest wymagane!

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana!

Możesz rozpocząć pracę od zaraz!

Zakres obowiązków:

  • e-mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego
  • administracja i praca z wewnętrznym systemem
  • raportowanie prowadzonych działań
  • inne prace biurowe
  • dbanie o relację z klientami, kształtowanie dobrego wizerunku firmy
  • współpraca z pozostałymi działami spółki

Poszukujemy kandydatów:

  • ze znajomością języka niemieckiego na poziomie minimum B2
  • komunikatywnych, odpowiedzialnych, sumiennych, otwartych na nowe wyzwania
  • gotowych do podjęcia szkolenia stacjonarnego w Katowicach
  • gotowych do podjęcia pracy na pełen etat lub część etatu

Co dostaniesz w zamian:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 6400-6600 brutto
  • Pracę w wygodnym, nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji w centrum Katowic
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bonusy finansowe, i inne)
  • Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Realne szanse rozwoju- pracę w międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta

Jeśli szukasz pracy z językiem niemieckim w Katowicach nie zwlekaj i wyślij nam swoje cv na adres [email protected]

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. #pracazjęzykiemniemieckimkatowice #katowiceniemieckipraca