SPECJALISTA DS. WSPARCIA KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 250-7 000 PLN/m-c
  • Firma: Recruiters Polska
  • Kontakt: Recruiters Polska
  • Telefon:
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

Specjalista Ds. Wsparcia Klienta niemieckojęzycznego

Lokalizacja: Katowice (okresowo zdalna)

Czego oczekujemy:

  • Znajomości języka niemieckiego w mowie i w piśmie na poziomie minimum B2
  • Bardzo dobrej obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Dokładności i umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywności
  • Gotowości do podjęcia szkoleń i pracy od 16.08

Zakres obowiązków:

  • Kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientem niemieckojęzycznym
  • Wprowadzanie danych do systemu w języku niemieckim

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 5200-6000 (wynagrodzenie rośnie wraz z przepracowanymi miesiącami)
  • Możliwość otrzymania premii w wysokości 1000 złotych
  • Pracę na pełen etat na umowę o pracę (lub zlecenie do wyboru. W przypadku umowy zlecenia stawka 35 brutto/h)
  • Pracę stacjonarną (po 5-tygodniowym przeszkoleniu możliwa okresowa praca zdalna)
  • Atrakcyjny pakiet socjalny benefitów pozapłacowych

Jeśli znasz język niemiecki na wymaganym poziomie i możesz rozpocząć pracę w podanym terminie wyślij nam swoje cv!

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. #pracazjęzykiemniemieckimkatowice