SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ W BRANŻY ENERGETYCZNEJ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SFS International
  • Kontakt: SFS International
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce.

 Obecnie dla jednego z naszych Klientów działającego w branży energetycznej poszukujemy kandydatów  na stanowisko:

Specjalista ds. dokumentacji technicznej w branży energetycznej

Obowiązki:

·          Weryfikowanie poprawności i kompletności dokumentów związanych z przyłączeniem do sieci;

·          Opracowywanie umów o przyłączenie do sieci WN, SN i nN wraz z określaniem terminu realizacji przyłączenia oraz wartości opłaty za przyłączenie;

·          Zawieranie, zmienianie, rozwiązywanie lub odstępowanie od umów przyłączeniowych w zależności od ich rodzaju zgodnie z posiadanym pełnomocnictwem;

·          Monitorowanie realizacji oraz terminu wykonania przyłączenia, a także innych zapisów umów o przyłączenie;

·          Udział w rozpatrywaniu skarg i reklamacji związanych z przyłączaniem.

Wymagania:

·          Wykształcenie średnie zawodowe (kierunek techniczny);

·          1 rok doświadczenia w obszarze elektroenergetyki;

·          Zaangażowanie w pracę zespołową, proponowanie ulepszeń, stałe doskonalenie się, koncentracja na wysokiej jakości pracy.

Oferujemy:

·          Komfortową pracę w biurze

·          Umowę o pracę tymczasową – w późniejszym czasie możliwość zatrudnienia bezpośrednio u klienta

·          Pracę 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku wymiarze 40h tygodniowo;

·          Możliwość uzyskania premii;

·          Benefity pracownicze – m.in. prywatna opieka zdrowotna; dopłata do prądu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.