SPECJALISTA DS. OBSŁUGI POSPRZEDAŻOWEJ Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Talent Select
  • Kontakt: Marta Nowakowska
  • Telefon: 579066232
  • Język obcy: francuski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Znasz język francuski na poziomie B2 lub wyższym? Jesteś osobą techniczną? Może miałeś okazję pracować we Francji?
Jeśli tak, mamy dla Ciebie pracę!

Dla mojego Klienta, firmy budowlanej, poszukuję Specjalisty ds. obsługi posprzedażowej.

Zakres obowiązków:
- kontakt z Klientami w języku francuskim (kontakt mailowy, telefoniczny)
- obsługa posprzedażowa i przyjmowanie reklamacji
- współpraca z działem produkcyjnym

Wymagania:
- znajomość języka francuskiego na poziomie co najmniej B2 (warunek konieczny)
- wykształcenie techniczne lub doświadczenie na technicznym stanowisku (warunek konieczny)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie ->do negocjacji
- ciekawą, pełną wyzwań pracę
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia

Osoby zainteresowane, prosimy o wysłanie aktualnego cv za pośrednictwem portalu.