• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: BPO Network sp. z.o.o.
  • Kontakt: Ilona Kawiecka
  • Telefon: 798 951 967
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spedytor

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. spedycji z orzeczeniem o niepełnosprawności

                                                      Miejsce pracy: Praca zdalna

 Wymagania:

  • Mile widziane aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w kontakcie telefonicznym oraz osobistym)
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z klientem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysoka kultura osobista
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

  • Organizowanie i planowanie transportu międzynarodowego
  • Kontrola procesu transportowego na każdym z jego etapów
  • Obsługa giełd transportowych
  • Dobór odpowiednich środków i metod transportu do zleceń transportowych
  • Rejestracja przesyłek w systemie
  • Organizowanie dokumentów potrzebnych do prawidłowego przebiegu realizacji zlecenia
  • Kontrola i optymalizacja kosztów realizowanego transportu
  • Prowadzenie negocjacji cenowych z partnerami, podwykonawcami
  • Zakładanie rezerw kosztowych w systemie operacyjnym
  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych
  • Analizowanie potrzeb klientów i doradzanie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • Budowanie prawidłowych relacji z podwykonawcami

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat w renomowanej organizacji
  • Praca stacjonarna w godz. 8-16
  • Bogaty pakiet ubezpieczenia ambulatoryjnego z dostępem do specjalistów oraz badań
  • Bezpłatny dostęp do szkoleń w ramach cyklu szkoleniowego zamkniętego
  • Możliwość awansu wewnętrznego pionowego lub poziomego (transfer między działami)
  • Wszystkie ulgi dla osób niepełnosprawnych

                                                    Kontakt w sprawie ofert pracy:

                                                     Ilona Kawiecka 798 951 967

                                                       [email protected]

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.