DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: CCIG Group
  • Kontakt: HR CCIG
  • Telefon: +48 327324100
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Doradca Telefoniczny

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, wyznaczamy trendy na rynku od 19 lat i nie zamierzamy się zatrzymać. Dołącz do nas i twórz z nami kolejne lata historii. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze klienta, a Tobie na początek oferujemy pracę na stanowisku:

Telefoniczny Doradca Klienta - branża telekomunikacyjna

Twoje zadania na tym stanowisku:

• kontakt z klientami indywidualnymi lub biznesowymi

• profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

• informowanie o aktualnych produktach i usługach

• budowanie pozytywnych relacji z klientem

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:

łatwo nawiązujesz kontakty - uważasz się za osobę komunikatywną

szybko się uczysz - sporo materiału w krótkim czasie to dla Ciebie pestka

jesteś osobą kreatywną - potrafisz szybko zareagować, nawet w trudnych sytuacjach

nie boisz się wyzwań - potrafisz wyznaczać cele i efektywnie je realizować

• jesteś gotowy/a do pracy min. 20 h w tygodniu

W zamian my oferujemy:

• stabilną pracę w biurze w centrum Katowic - 5 min od dworca

2 wypłaty w miesiącu - gwarantowaną podstawę + premię

elastyczny grafik w sam raz dla studentów dziennych lub zaocznych

• pomoc na każdym z etapów współpracy

• możliwości rozwoju w strukturach firmy, jasną ścieżkę awansu

• pracę w młodym zespole nastawionym na relację nie rywalizację

• chill room, owocowe dni, kartę rabatową dla pracowników oraz liczne konkursy :)

Nie czekaj, aplikuj i zdobądź pierwsze doświadczenie z CCIG Group ! :)

Chcesz nas poznać bliżej, wejdź na naszą stronę internetową: https://ccig.pl