DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 5 000-8 000 PLN/m-c
  • Firma: ZRUE
  • Kontakt: Andrzej
  • Telefon: 501398745
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Programista C
Firma ZRUE swoją działalność rozpoczęła w 1987 r. oferując usługi w zakresie produkcji, remontów i sprzedaży urządzeń mechanicznych i elektrycznych. Od początku swojego istnienia firma stawiała na wysoką jakość wykonywanych usług oraz dopasowanie oferty do potrzeb klienta.
Firma ZRUE od wielu lat jest partnerem w zakresie remontów urządzeń producentów takich jak: XYLEM, POWEN-WAFAPOMP, CELMA, STALKOWENT.

Obecnie poszukujemy pracowników z doświadczeniem na stanowisko Programista / Operator CNC.

Wymagania i obowiązki:
 - współorganizowanie pracy nowoutworzonego działu obróbki skrawaniem CNC
 - doświadczenie na stanowisku programista/operator frezarek i tokarek CNC (centra obróbcze DMG, Doosan, EMCO) – min. 2 lata
 - znajomość oprogramowania i umiejętność pisania programów w środowisku FANUC i Heidenhain
 - praktyczna znajomość rysunku technicznego
 - bardzo dobra praktyczna znajomość procesów obróbki skrawaniem
 - ustawianie maszyn i produkcja detali zgodnie z rysunkiem wykonawczym
 - projektowanie i produkcja potrzebnego oprzyrządowania
 - dobór odpowiednich narzędzi skrawających i parametrów obróbki
 - tworzenie zapotrzebowania materiałowego i narzędziowego
 - współpraca z konstruktorem
 - szacowanie czasów produkcyjnych
 - umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
 - mile widziana znajomość oprogramowania CAD/CAM

Oferujemy:
 - umowę o pracę
 - atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia i zaangażowania
 - system 1-zmianowy (godziny pracy mogą zostać uzgodnione)
 - wynagrodzenie zawsze na czas
 - płatności w systemie miesięcznym lub tygodniówki
 - pakiet sportowy: squash, siłownia, sauna
 - możliwość zakwaterowania / pakiet relokacyjny dla osób spoza regionu
 - dofinansowanie szkoleń i kursów językowych
 - możliwość rozwoju i awansu
 - szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
 - lokalizacja przy głównych arteriach aglomeracji śląskiej na granicy Katowic i Mysłowic zapewnia dogodny dojazd

Gwarantuję uczciwość i przyjemne warunki pracy. Nie jesteśmy kołchozem, gdzie panuje nerwówka, tylko niewielką firmą rozwijaną od 35 lat, w której są partnerskie relacje. Świadczą o tym pracownicy będący z firmą od samego początku po dziś dzień i przywiązani do firmy zadowoleni klienci.

Jeśli nasza oferta pracy Cię zainteresuje prześlij nam swoje CV na adres e-mail: [email protected], ale możesz też swoimi słowami napisać o swoim doświadczeniu zawodowym, abyśmy mogli Cię bliżej poznać. Jeśli masz pytania zadzwoń pod numer tel. +48 501 398 745.

Prosimy o dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę ZRUE przy procesie rekrutacyjnym na aplikowane przeze mnie stanowisko”.