DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500-4 000 PLN/m-c
  • Firma: Intehammer Gaz
  • Kontakt: Szymon Mączyński
  • Telefon: 660 549 846
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Katowice
  • Region: śląskie
  • Państwo: Polska

ZUT Interhammer Gaz – firma z ponad 20-letnim doświadczeniem poszukuje kandydatów na stanowisko:

* Kontroler(pomocnik)

Lokalizacje:

* Katowice

* Siemianowice Śl.

Zadania:

* Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc przy przeprowadzaniu rocznych kontroli przewodów wentylacyjnych i spalinowych.

Wymagania:

* Komunikatywność

* Stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną

* Odpowiedzialność

* Uczciwość

Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Elastyczne godziny pracy

* Stabilne zatrudnienie

* Możliwość rozwoju zawodowego

* Przyjazną atmosferę w pracy

Kontakt:
Tel. kom.: +48 660 549 846

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH W REKRUTACJI

1.      Administratorem Twoich danych osobowych jest firma ZUT Interhammer Gaz Marzena Mączyńska z siedzibą w Katowicach, przy ul. Granicznej 53/28, e-mail: [email protected]

2.      Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.

3.      Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych(według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

4.      Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

5.      Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 1 roku od momentu otrzymania od Ciebie aplikacji.

6.      Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.

7.      W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8.      Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

9.      Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

10.    Jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez ZUT Interhammer Gaz Marzena Mączyńska z siedzibą w Katowicach przy ul. Granicznej 53/28 danych osobowych zawartych w moim zgłodzeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.