DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 000-11 000 PLN/m-c
  • Firma: P&S Logistyka Sp. z o.o.
  • Kontakt: PS Team
  • Telefon: 532790962
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kościan
  • Region: wielkopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Firma transportowa TSL-Marcisz siedzibą główną w Belnie niedaleko Kielc poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca C+E - firanka - trasy międzynarodowe - Kościan, wielkopolskie

System zjazdowy: 2 tygodnie / 4 dni, 3 tygodnie / 4 dni lub inny
Rodzaj naczepy: firanka
Wynagrodzenie: 9000 - 11000 zł netto miesięcznie
Miejsce pracy: Kościan, wielkopolskie, Polska

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu firanka,
  • wykonywanie zleceń w trasach międzynarodowych, głównie po Niemczech, Holandii i Francji,
  • przewóz ładunków całopojazdowych do magazynów, m. in. dla Amazon, DHL, Ikea

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • praca w wybranym systemie zjazdowym: 2 lub 3 tygodnie pracy / 4 dni wolnego,
  • możliwość omówienia innych systemów z pracodawcą,
  • wyjazdy w trasy odbywają się w poniedziałki, a powroty na bazę firmy w środy,
  • praca na zmiany dzienne i nocne, w zależności od przydzielonego grafiku,
  • zatrudnienie z zachowaniem europejskich norm o czasie pracy kierowcy,
  • zazwyczaj jeździ się w trasach krótkodystansowych, w stałych i powtarzalnych liniach,
  • praca w dużej, stabilnej finansowo firmie, posiadającej pełne zaplecze socjalne (kuchnia, łazienka i pokoje dla kierowców) oraz swój własny warsztat, gdzie flota jest na bieżąco serwisowana,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z podstawą miesięczną, zgodnie z pakietem mobilności,
  • dniówka 410 zł netto, wypłacana także podczas weekendów spędzanych w trasie,
  • wynagrodzenie miesięczne netto ok. 9000 - 11000 zł, zależnie od wybranego systemu,
  • premia 400 zł za prawidłowe wykonywanie obowiązków,
  • dodatek 600 zł za każdy przepracowany miesiąc wg. wcześniej przydzielonego grafiku,
  • możliwość przyuczenia kierowcy bez doświadczenia w podwójnej obsadzie,
  • dla obcokrajowców pomoc w uzyskaniu karty pobytu, karty kierowcy i innych potrzebnych formalności,
  • bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • uprawnienia ADR podstawowe lub gotowość do ich wyrobienia

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu +48 532 790 962 lub na adres mailowy: [email protected]

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.