2 ZMIANY, PN-PT. PRACA KRAKÓW, IDEALNA DLA MĘŻCZYZN

DANE OFERTY

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Firma zajmująca się kontrolą jakości, poszukuje osób do pracy na odcinku poprodukcyjnym, na stanowisku:

Pracownik wsparcia produkcji
Miejsce pracy: Kraków

 

Idealna dla mężczyzn!

Atrakcyjna stawka dla studentów dyspozycyjnych od poniedziałku do piątku 26,00 zł/h netto


Co będziesz robił:
- wykonywał montaż i podmontaż elementów
- kontrola jakości części podczas montażu
- zbierał informacje o swojej pracy i produktach oraz przekazywał je swojemu liderowi;

Szukamy ludzi:
- rzetelnych
- otwartych na pracę w zespole;
- komunikatywnych

-Obsługa elektronarzędzi(wkrętarka)


Oferujemy:
- umowę zlecenie + ZUS
- wdrożenie do pracy
- praca na dwie zmiany 6.00-14.00, 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku
- stabilność zlecenia;
- stałą opiekę Koordynatora

Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę International Quick Service Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o."

Informujemy, że Administratorem Pana/ Pani danych osobowych jest spółka International Quick Service Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach, 44-121 ul.Chemiczna 18, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach pod numerem KRS 15073 0, NIP 631236631 7, REGON 277958168 .

Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez International Quick Service Polska Sp. z o.o. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej oraz nie będą profilowane.

Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy spółki.

Podanie przez Panią/ Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku nie podania danych rekrutacja nie będzie możliwa do zrealizowania.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."