ANALITYK CDD/ UTILITY OFFICER CDD Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

W tej roli liczy się analityczny umysł, znajomość języka francuskiego i podstawy procesów AML oraz KYC. Nasz Kandydat będzie sprawdzał klienta biznesowego i analizował jego profil przed podjęciem współpracy. Międzynarodowy dział CDD zajmuje się przeciwdziałaniem praniu pieniędzy czy łapówkarstwu. W tym przypadku potrzebujemy analityka, który podzieli się innowacyjnymi pomysłami, podniesie jakość i wydajność pracy. Rekrutujemy osobę
z orzeczeniem o niepełnosprawności
na stanowisko : Analityk CDD/ Utility Officer CDD z językiem francuskim praca stacjonarna w Krakowie.

Podstawowe obowiązki:

•  zdobywanie rozwijanie i pogłębianie wiedzy na temat procedur związanych z procesami KYC- Know Your Customer i Działu CDD,

•  zapewnienie profesjonalnej i wysokiej jakości analizy KYC klientom korporacyjnym i indywidualnym,

•  przeprowadzanie solidnej analizy  dokumentacji, monitorowanie klientów, i ocena potencjalnego  ryzyka przestępstw finansowych w całym cyklu współpracy,

•  sprawdzanie oceny ryzyka początkowego i końcowego klienta i sprawdzanie czy procedury względem klienta zostały wykonane z należytą starannością (due dilligence),

•  badanie powiązań między jednostkami w strukturach własnościowych, identyfikowanie właścicieli końcowych korporacji i innych powiązań interpersonalnych (upewnianie się co do właściwej identyfikacji i weryfikacji),

•  upewnianie się, że wszystkie przedłożone dokumenty są zgodne z zatwierdzonymi zasadami i procedurami  CDD

•  reagowanie na feedback klientów celem usprawniania procesów,

•  raportowanie problemów dot. transakcji do managerów liniowych, które mogłyby wpłynąć na inne operacje lub stworzyć potencjalną stratę dla banku,

•  bycie  otwartym, związanym z wartościami propagowanymi przez firmę.

Wymagania:

•  atutem będzie znajomość procesów AML i KYC,

•  dobra znajomość j. angielskiego (w mowie i w piśmie),

•  dobra znajomość języka francuskiego,

•  umiejętności analityczne w rozwiązywaniu problemów,

•  dbałość o szczegóły,

•  praca w zespole,

•  doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

•  myślenie lateralne w celu dostarczenia rozwiązań dostosowanych do potrzeb i zidentyfikowania możliwości rozwoju biznesu,

•  umiejętność  samodzielnej pracy w środowisku o dużym natężeniu zadań i pod presją czasu,

•  umiejętność podejmowania zadań trudnych, ale osiągalnych,

•  elastyczność względem czasu pracy i zmian.

Oferujemy:

•  solidny program szkoleniowy dla nowych stażystów, a także ukierunkowane szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,

•  stabilną pracę w profesjonalnym zespole umiejącym ze sobą współpracować,

•  prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia dla pracowników (np. Karta Multisport),

•  ciekawą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji – możliwość relokalizacji,

•  wolontariat, abyś mógł dbać o społeczność i pomagać zmieniać życie innych,

•  wielokulturowe i różnorodne środowisko.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać w języku angielskim na adres [email protected]

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: [email protected]