CREATIVE DIRECTOR

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: click apps sp z o.o.
  • Kontakt: Monika Wawrzkiewicz
  • Telefon: 534 594 685
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

LOKALIZACJA

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Agencja click community obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Chcesz podjąć się wyzwania budowania najlepszej agencji Social Media w Polsce? Jesteś aktywny w social media i blogosferze? Masz doświadczenie w koordynowaniu kampanii Social Media?

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie kampaniami social media dla klientów na portalach społecznościowych

  • Zarządzanie zespołem social media specjalistów

  • Tworzenie strategii social media i raportów

  • Wykorzystywanie najnowszych narzędzi i śledzenie najnowszych trendów w social media

  • Rozwijanie oferty click community (produktów i narzędzi) oraz start-upów realizowanych w firmie.

  • Utrzymywanie dobrej komunikacji i relacji z kluczowymi klientami w realizowaniu długofalowej strategii.

  • Współpraca z działem new business & client service

  • Team Building i organizacja pracy biura

Wymagamy:

  • Przynajmniej rocznego doświadczenia w e-marketingu, social media, e-PR, e-commerce i w branżach powiązanych

  • Doświadczenia w  koordynowaniu kampanii social media i zarządzaniu zespołem

  • Aktywności w Social Media lub blogosferze.

  • Umiejętności pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie

  • Podstaw teoretycznych oraz praktycznej umiejętności tworzenia przemyślanych, długofalowych strategii social media

  • Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość narzędzi takich jak: prezi.com, NapoleonCat, SentiOne lub innych dostępnych na rynku

Oferujemy:

  • Praca przy ambitnych i prestiżowych projektach dla uznanych marek oraz przy innowacyjnych start-upach

  • Indywidualna ścieżka kariery

  • Duża samodzielność działania

  • Praca w przyjaznym, dynamicznie rozwijającym się zespole specjalistów

  • Praca w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze

  • Udział w spotkaniach branżowych

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"