DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Hygieia
  • Kontakt: Hygieia
  • Telefon: 123793801
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

W związku z dynamicznym rozwojem sieci HYGIEIA poszukujemy osobę na stanowisko :

DERMOKONSULTANTKA

Miejsce pracy: KRAKÓW

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa pacjentów zgodnie ze standardami naszej firmy,

  • Dbanie o właściwą i estetyczną ekspozycję produktów kosmetycznych,

  • Budowanie stabilnych i długotrwałych relacji z pacjentami,

  • Udzielanie fachowej konsultacji z zakresu właściwości, stosowania i działania dostępnych dermokosmetyków,

  • Kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności dermokosmetyków.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości dermokosmetyków,

  • Wiedzy z zakresu stosowania, działania i właściwości dostępnych kosmetyków,

  • Wykształcenia kierunkowego (preferowany profil kosmetyczny lub pokrewny),

  • Nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej,

  • Dyspozycyjności oraz zaangażowania do pracy,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Kartę MultiSport,

  • Pakiet opieki medycznej oraz grupowe ubezpieczenie,

  • Poszerzanie wiedzy i umiejętności,

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach produktowych i sprzedażowych,

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin lub na godziny.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na maila [email protected] w tytule należy wpisać "DERMOKONSULTANTKA". Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy także o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.