• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wanicki Sp.Z.O.O
  • Kontakt: Rekrutacja Wanicki
  • Telefon: 663341802
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży oraz 7 oddziałów zlokalizowanych w południowej
Polsce.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Diagnosta

 Miejsce pracy: Mogilany, ul. Myślenicka 19

Region: małopolskie

Zadania:

·         wykonywanie badań technicznych pojazdów,

·         nadzór i prowadzenie dokumentacji dotyczącej rejestracji pojazdów,

·         dbanie o swoje stanowisko pracy, utrzymywanie sprawności przyrządów i urządzeń,

·         fakturowanie i rozliczanie środków pobranych za badania techniczne,

·         wykonywanie obsługi technicznej i naprawy pojazdów.

Oczekiwania:

·         wykształcenie średnie techniczne o specjalności samochodowej,

·         doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

·         wiedza z zakresu Prawa o Ruchu Drogowym i Warunków Technicznych Pojazdów,

·         uprawnienia Diagnosty Samochodowego w pełnym zakresie,

·         praca zmianowa, 2 soboty w miesiącu.

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         prywatna opieka medyczna,

·         ubezpieczenie na życie i NNW,

·         stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

·         niezbędne narzędzia pracy,

·         ciekawa i pełna wyzwań praca,

·         dogodna lokalizacja z miejscem parkingowym,

·         przyjazna atmosfera współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail [email protected]

lub kontakt telefoniczny 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm