DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MiniRandki.pl
  • Kontakt:
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

Firma MiniRandki.pl w związku z rozwojem poszukuje osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku:

Event Manager

Miejsce pracy: Kraków (centrum)

Dni pracy: każda sobota (w wyjątkowych sytuacjach zamiast soboty - niedziela)

Godziny pracy: od 10.30 do ok. 22.00.

Obowiązki:

  • Organizacja spotkań dla singli (ok. 30-40 osób), tzw. speed dating (szybkie randki) - 4 razy w miesiącu (sobota, w wyjątkowych sytuacjach niedziela)

  • Bezpośredni, telefoniczny i mailowy kontakt z klientami

  • Rozpisywanie harmonogramu imprez oraz promocja imprez w internecie

  • Dbanie o wzorowe relacje z klientami i wizerunek firmy

Wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej (warunek konieczny)

  • Dokładność, punktualność i zaangażowanie w powierzone zadania (warunek konieczny)

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i prokliencka postawa

  • Własny komputer z dostępem do internetu

  • Umiejętność obsługi komputera na poziomie podstawowym (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w organizacji imprez, spotkań, konferencji lub w bezpośrednim kontakcie z klientami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w sobotnie popołudnia i wieczory

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia przygotowawcze

  • Wsparcie merytoryczne

  • Możliwość realizacji dodatkowych zleceń

  • Interesującą, dynamiczną pracę, pełną wyzwań

  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Referencje

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z uzasadnieniem powodu aplikowania do naszej firmy na adres [email protected]

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.