DANE OFERTY

  • Typ ofertyDziałalność gospodarcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Infolet
  • Kontakt: Infolet
  • Telefon: 123854000
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

O nas

Wierzymy, że praca może być przyjemnością, dlatego świadcząc nasze usługi na najwyższym poziomie nie zapominamy też o czerpaniu z tego satysfakcji. Jeśli lubisz ludzi, masz duże poczucie humoru oraz dystans do siebie i otaczającego nas świata, a przy tym wysoka jakość pracy jest dla Ciebie priorytetem, ta oferta Cię zainteresuje.

Będziesz:

  • współpracować z aktualnymi Klientami firmy (najważniejsze działania: analiza bieżących potrzeb, identyfikacja wymagań i oczekiwań projektowych, rozszerzanie współpracy),
  • zarządzać doświadczeniami Klientów i jakością dostarczanych procesów,
  • wprowadzać działania usprawniające procesy współpracy z Klientami,
  • zbierać i interpretować dane dotyczące współpracy w celu optymalizacji i utrzymania wysokiej jakości współpracy z Klientem,
  • utrzymywać i rozwijać relacje z Klientami, poprzez dokładne poznawanie ich potrzeb biznesowych oraz proponowanie jakościowych rozwiązań,
  • współpracować z Działem Sprzedaży i Działem Marketingu,
  • współpracować z Działem Rekrutacji, w szczególności w zakresie: uściślania wymagań projektowych, ustalania priorytetów, weryfikacji i zatwierdzania warunków zatrudnienia, a także nadzorowania komunikacji z Klientem,
  • tworzyć raporty i rozliczenia dla Klientów oraz będziesz odpowiadać za raporty wymagane przez Klientów,
  • tworzyć raporty wewnętrzne.

Aby powyższe zadania wypełniać z sukcesem powinieneś/powinnaś:

  • posiadać udokumentowane doświadczenie w rozwijaniu relacji z klientami i bezpośredniej współpracy z kluczowymi klientami
  • posiadać doświadczenie w branży IT, przynajmniej podstawową znajomość technologii i zależności między nimi, a także rozumieć proces wytwarzania oprogramowania,
  • biegle komunikować się w języku angielskim,
  • posiadać doświadczenie w zarządzaniu jakością,
  • być świetnym słuchaczem, budować zaufanie, a kiedy trzeba umiejętnie stosować techniki perswazji
  • posiadać umiejętności analitycznego myślenia – analiza i interpretacja danych
  • rozumieć proces rekrutacji (doświadczenie w rekrutacji jest dodatkowym atutem)

Czego możesz się po nas spodziewać?

  • Oferujemy pracę w stabilnej firmie, która od 16 lat umacnia swoją pozycję na rynku IT w Polsce.
  • Pracując u nas otrzymasz rynkowe wynagrodzenie, pakiet benefitów (jeden z najlepszych pakietów medycznych, dofinansowany Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Obecnie, ze względu na sytuację epidemiczną pracujemy w trybie zdalnym, w związku z tym otrzymasz narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, telefon) z domu. Kiedy sytuacja się unormuje, planujemy wrócić do pracy w biurze w trybie hybrydowym.
  • Nasi pracownicy cenią sobie elastyczne godziny pracy, możliwość dopasowywania godzin pracy do wyzwań jakie stawia przed nami rzeczywistość (trenowaliśmy to od dawna, a od marca 2020 jesteśmy w tym już naprawdę nieźli