• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: SPI
  • Kontakt: Kinga D
  • Telefon: 000000000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Dla naszego Partnera poszukuję osoby na stanowisko:

KONSULTANT TELEFONICZNY

Oferta skierowana jest do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub orzeczeniem równoważnym

Zakres obowiązków:

• telefoniczne umawianie spotkań
• telefoniczna obsługa po-sprzedażowa, polegająca na wykonywaniu połączeń wychodzących związanych z badaniem satysfakcji klientów
• przeprowadzanie badania „Tajemniczy klient”
• wypełnianie ankiet w programie
• uzupełnianie bazy danych

Od Kandydata/ki oczekujemy:

● stałego łącza internetowego min. 10 Mb/sek. przy pobieraniu danych (warunek konieczny)
● sprawnego pisania na klawiaturze (warunek konieczny)
● dobrej dykcji, komunikatywności, swobodnego wypowiadania się (warunek konieczny)
● analitycznego myślenia, umiejętności kojarzenia faktów
● dobrej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
● gotowości do wykonywania zadań o dużej powtarzalności
● chęci do nauki, samodzielności i odwagi w zadawaniu pytań, jeśli się czegoś nie rozumie
● doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
● orzeczenia o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy:

• pracę we własnym miejscu zamieszkania
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat (7 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych
z tytułu niepełnosprawności)
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• terminowe wynagrodzenie
• szkolenie wprowadzające, opiekę merytoryczną

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji poprzez stronę www.sprawniwpracy.com