MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Sieć Dealerska marki Mercedes-Benz - Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowana sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy marki Mercedes-Benz.

Więcej ofert pracy znajdziesz na www.zasadaauto.pl/kariera/.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację. Chętnie poznamy Cię osobiście!

Stanowisko: Koordynator ds. Inwestycji i Zarządzania Nieruchomościami

Miejsce pracy: Kraków, ul. Zawiła 3

Zakres zadań:

·       Weryfikacja kompletności dokumentacji projektowej i powykonawczej oraz jej archiwizacja.

·       Uczestnictwo w wyborze oferentów do realizacji inwestycji.

·       Weryfikacja oferowanych wycen usług budowlanych wraz z materiałami.

·       Sporządzanie raportów z realizacji inwestycji i uczestnictwo w naradach koordynacyjnych.

·       Zarządzanie nieruchomościami Spółki, w zakresie obowiązków, nałożonych na właścicieli obiektów.

·       Sporządzanie harmonogramu i kontrola terminowości wykonania, obowiązujących przeglądów i sprawozdań,  związanych z eksploatacją obiektów budowlanych i prowadzoną przez Spółkę działalność gospodarczą.

·       Ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

·       Zarządzanie podległym zespołem Administratorów Budynków i Konserwatorów.

Oczekiwania względem kandydata:

·       Wyższe wykształcenie budowlane (uprawnienia budowlane – niekoniecznie wymagane).

·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

·       Umiejętność analizy dokumentacji projektowej.

·       Dobra znajomość prawa budowlanego.

·       Wiedza z zakresu ochrony środowiska (gospodarka odpadami, korzystanie ze środowiska).

·       Wiedza z zakresu obowiązków jakie mają właściciele i/lub zarządcy nieruchomości.

·       Znajomość programów pakietu MS Office, AutoCAD.

·       Umiejętność analitycznego myślenia.

·       Sumienność i bardzo dobra organizacja pracy.

·       Umiejętność pracy w zespole.

·       Dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B

·       Angielski na poziomie średnio zaawansowanym – mile widziany.

Jako pracodawca oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Umowę o pracę na pełny etat.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • Możliwość rozwijania umiejętności zawodowych.
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne.
  • Kartę Multisport.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Sobiesław Zasada Automotive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.j. z siedzibą w Krakowie przy ul. Armii Krajowej 19. Dane będą przetwarzane wyłączenie zgodnie z celami wykazanymi w momencie ich zbierania oraz przetwarzane do czasu odwołania zgody lub ustania wymogu prawnego.