DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o.
  • Kontakt: Otto Work Force
  • Telefon: 797340609
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Koordynator na weekendy

NrRef: AZ/KOR/11/2019

Miejsce pracy: Kraków- Rybitwy

Obowiązki:

- bieżące prace biurowe związane z dokumentacją

- rozliczanie pracowników i koordynacja pracy

- układanie grafiku pracy

- selekcja pracowników

 Oferujemy:

- umowę zlecenie- zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej

- praca w systemie zmianowym 5:30-14:00,14:00-22:30

- praca w tygodniu i w weekendy

Wymagania:

- dobra organizacja

- zaangażowanie

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.