• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma:
  • Kontakt:
  • Telefon:
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Do nowo powstającego ekskluzywnego salonu urody z szerokim wachlarzem usług, poszukujemy:

Managera Salonu Urody

Salon zlokalizowany jest na Podgórzu w ścisłym sąsiedztwie butikowego 4**** hotelu i eleganckiej Weneckiej restauracji.

Opis stanowiska:

§ współtworzenie najbardziej ekskluzywnego salonu urody w Krakowie

§ efektywna organizacja własnej pracy i podległych pracowników;

§ dbałość o pozytywne relacje z personelem i klientami

§ przestrzeganie i kontrola realizacji planów sprzedażowych ustalonych przez Zarząd

§ dbałość o dobry wizerunek Salonu

§ monitorowanie i analiza działań konkurencji

§ raportowanie wyników pracy

Wymagania:

§ minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim

§ doświadczenie w usługach kosmetycznych

§ umiejętność zarządzania zespołem

§ wysoka kultura osobista i odpowiednia prezentacja

§ łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami

§ umiejętność trafnej analizy potrzeb klienta

§ prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

§ atrakcyjne warunki zatrudnienia

§ perspektywę rozwoju zawodowego

§ samodzielność

§ pozytywną atmosferę