• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Collectivehr
  • Kontakt: Marek Neubauer
  • Telefon: 513948846
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Kraków
  • Region: małopolskie
  • Państwo: Polska
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Web Developer

PHP Developer

Kraków

Jeden z większych i bardziej rozpoznawalnych portali Internetowych, poszukuje PHP Developerów do biura w Krakowie:

Opis stanowiska:

•         tworzenie warstwy backendowej oprogramowania dla serwisów i aplikacji WWW

•         rozwój backendowy platformy technologicznej

•         opracowywanie dokumentacji do tworzonego oprogramowania

Stos technologiczny:

•         Backend: PHP (OOP), Zend Framework

•         Frontend: JavaScript, jQuery, ReactJS,

•         Redis, NodeJS, ElasticSearch

•         Bazy danych MySQL, PostgreSQL czy Oracle

•         Grunt/Gulp/Webpack

Oferta:

•         możliwość współpracy zarówno w oparciu o B2B jak i UoP

•         elastyczny czas pracy

•         dofinansowanie do Multisport oraz pakietów medycznych i ubezpieczeniowych również dla rodziny

•         wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia, konferencje i zjazdy

•         wewnętrzne hackathony i cykliczne spotkania Dev Tank,

•         firmowa biblioteczka w której mieści się zbiór książek i e-booków IT

•         praca w mniejszych zespołach, które czasami zmieniają swój skład w zależności od realizowanego projektu, tak aby dostosować kompetencje do projektu przy jednoczesnej możliwości rozwoju i nauki nowych technologii

•         komfortowe warunki pracy: klimatyzowane pomieszczenia, stołówkę, owocowe środy, firmowy parking dla zmotoryzowanych i rowerzystów

•         liczne koła zainteresowań (sportowe, gry karciane, planszówki, itp.), imprezy okolicznościowe, kiermasze świąteczne, inicjatywy charytatywne

Wynagrodzenie: Ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia i umiejętności

Wymagania:

Must have:

•         bardzo dobrą znajomość języka PHP, OOP (Object Oriented Programing ) i wzorców projektowych popartą min. 2-letnim doświadczeniem

•         dobrą znajomość technologii: Zend framework

•         doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (GIT, SVN)

•         dobre umiejętności nowoczesnego kodowania w HTML5 oraz CSS3

•         doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

•         doświadczenie w pracy z praktyką Continuous Integration

•         podstawową znajomości języka UML

•         umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów w sposób kreatywny

•         chęci rozwoju i umiejętności szybkiego uczenia się

•         umiejętności pracy w zespole

•         dobrej organizacji pracy własnej

Nice to have:

•         znajomość baz SQL/ NoSQL

•         znajomość OpenShift'a

•         znajomość systemu zarządzania pakietami Composer

•         znajomość innych języków programowania, frameworków

•         dobre umiejętności nowoczesnego kodowania JavaScript/ jQuery/ Node.js

Start: ASAP

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aplikacji wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy: [email protected]